24 Temmuz 2021 Cumartesi

SERVER ARAMA

Detaylı Arama

Ana Sayfa / Reklam Ver

Reklam Şartları

Sitemize reklam verenler aşağıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. Her bir reklam sadece 1 server için verilebilir. Reklam yayına alındıktan daha sonra o reklamı değiştirip farklı bir isim veya sitenin reklamını yapmayı talep edemezsiniz.

2. Adult, hack, warez, bahis, kumar vb yasadışı hiçbir sitenin reklamlarını kabul etmiyoruz.

3. Reklam veren kişi veya firma reklam için kullanacağı banneri, materyali veya içeriği kendisi hazırlamak & temin etmek zorundadır. Bizim sizin adınıza banner, materyal veya içerik hazırlamak gibi bir yükümlüğümüz yoktur.

4. Reklam için kullanılacak banner & materyallerin boyutu 100 kb'tı geçemez. 100 kb'tı geçen reklam materyallerini kabul etmiyoruz.

5. Reklam yayına alındıktan sonra reklamın iptalini isteyemez para iadesi talep edemezsiniz. Reklam yayına alındıktan 5 dk sonra dahi iptalini taleb edemezsiniz. Reklam yayına alındığı an reklamın devam ettirilme zorunluluğuı vardır.

6. Sitemize en az 1 aylık reklam verebilirsiniz. Haftalık veya günlük şeklinde reklam uygulamamız yoktur, lütfen teklif etmeyiniz.

7. Reklam ücretleri sabittir hiç bir şekilde pazarlık söz konusu değildir. Sadece eğer serverinizin ürün satışlarını MaxiGame.org üzerinden yapıyor iseniz veya uzun süreli reklam vermek istiyor iseniz (en az 3 aylık ön ödeme yapmak koşulu ile) size özel bir kampanya oluşturulabilir. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Önemli : Lütfen aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksizce doldurunuz aksi takdirde size ulaşmamız ve reklam anlaşması hakkında konuşmamız mümkün olmayacaktır.

  • Reklam Bölgesi *
  • Adınız *
  • E-mail Adresiniz *
  • Telefon *
  • Varsa Notunuz
  • Güvenlik Kodu * Lütfen Resimdeki kodu yazınız