10 Temmuz 2020 Cuma

SERVER ARAMA

Detaylı Arama

    En Çok Beğenilen Vip Serverlar

  • 1
    LunaSro

Ana Sayfa / S.S.S / Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Bir server ne zaman veya neden silinir ?

Soru : Sitenize eklenen serverlar ne zaman veya neden silinir ? Serverim silindi sebebi nedir ? 

Cevap : Bir serverin silinmesine neden olabilecek başlıca sebepler : 

1. Sistemimiz server ekleme esnasında girdiğiniz server sitenizin linkini her 12 saat de bir otomatikmen kontrol edip erişilebilirliğini kontrol eder. 3 defa kontrol edilip ulaşılamayan serverlar otomatikmen silinir. (Yani 3x12 = 36 saat süre ile siteniz erişime kapalı kalırsa siteniz silinir)

Eğer siteniz bazı önemli nedenlerden dolayı geçici bir süre kapalı kalacaksa lütfen bizimle iletişime geçip bilgi veriniz.

2. Web sitenizde veya oyun clientinizde virüs, trojan vb herhangi bir zararlı tesbit edildiğinde serveriniz bir daha kabul edilmemek üzere tamamen sistemimizden kaldırılır ve tekrar eklemek isterseniz istekleriniz reddedilir.

3. Server ekleme esnasında yanlış ve doğru olmayan bilgiler verdiğiniz tesbit edildiğinde yine serveriniz bir daha kabul edilmemek üzere sistemimizden komple silinir. O nedenle lütfen bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.

4. Farklı üyelikler ve proxy kullanarak kendi serverinize puan verdiğiniz tesbit edilirse yine siteniz bir daha geri kabul edilmemek üzere sismtemden komple silinir. Lütfen herhangi bir hileye başurmayı denemeyiniz bu gibi durumları çok sıkı bir şekilde takip ediyoruz.

Yukarda sayılan sebepler sadece başlıca önemli olan bazı sebeplerdir. Bir serverin silinmesine sebep olabilecek başka durumların olabileceği de unutulmamalıdır.

  • E. Tarihi : 08.12.2014 14:42
  • Okunma : 1.501
  • Ekleyen : Yönetici